Kontakty

JUNÁK - český skaut, z.s., 10. středisko Brno "MAFEKING"
94. chlapecký oddíl
Tenorova 13
Brno 615 00
IČ: 49459872


Vůdce a vedení oddílu

Prohlížíte si nás na mobilu a chcete nám zavolat? Stačí kliknout na telefonní číslo. ☺

Libor Brzobohatý - Boro


Vůdce oddílu

Boro@skaut.cz

777 414 563

Jiří Fic - Jur@


Zástupce vůdce oddílu

Jur@skaut.cz

731 920 819


Barbora Levíčková


Hospodářka

Barcalev@skaut.cz

603 312 633

Jan Láník - Joker


Rádce Čápů

Jocker@skaut.cz

736 606 205

Martin Kleinhampl


Člen vedení

martenyus@skaut.cz

725 269 979

Bronislav Musil - Pádík


Vůdce RKTilia

Brona.Musil@gmail.com

721 290 235

Miroslav Šumbera - Kevin


Redaktor Čáry Vlka

kevin94@skaut.cz

732 498 508


Rádcové družin

Jan Láník - Joker


Rádce Čápů

Jocker@skaut.cz

736 606 205

Natálie Klimková


Podrádkyně Čápů

natalieklimek@outlook.com

731 337 308

Matěj Kadlec


Rádce Káňat

kadlecm6@skaut.cz

775 083 666

Tom Sládek


Podrádce Káňat

tom.sladek9@seznam.cz

775 115 005

Jakub Hovězák - Čtverec


Rádce Rysů

ctverec@skaut.cz

773 241 199

Vitek Pietropaolo


Podrádce Rysů

vit.pietropaolo@gmail.com

778 034 244

Jakub Dvořák - Dubínek


Rádce Vlků

dubinek@skaut.cz

606 202 744

Mirek Havránek


Podrádce Vlků

mihavranek007@gmail.com

774 501 304


Nahoru