Ztráty a nálezy

Určitě to znáte: kluk přijede z výpravy/tábora a má v zavazadlech o pár vlastních věcí míň a cizích věcí pro změnu víc. Často se taky stává, že věci, které najdeme, nejsou vlastně ničí a tak domů vezeme pytel igelitky dětských věcí.

Věci, které dovážíme do klubovny, většinou skončí u svých majitelů, horší to je, když někdo někomu něco sbalí. Proto zavádíme jednoduché řešení ztrát a nálezů, a to prostřednictvím oddílového webu.

Pokaždé, když zjistíte, že vaše dítě přivezlo o věc míň nebo o věc víc, stačí vyplnit jednoduchý formulář. Zprávy, které nám odešlete, zde zveřejníme. Stačí ve formuláři zaškrtnout, zda věc postrádáte, či vám doma něco přebývá a danou věc popíšete. Na závěr nám prosím napíšete kontaktní email, abychom vás mohli následně kontaktovat, že o danou věc se někdo přihlásil/danou věc někdo našel.

Může se stát, že věc, kterou hledáte, už zde v rubrice visí, což je jednodušší a danou věc, kterou hledáte, už vlastně hledat nemusíte. ☺ Pak stačí se ozvat na email Jur@skaut.cz a domluvíme schůzku, kde nalezené věci předáme.


Postrádáme

Prosba na rodiče Vlčat... sháníme oranžové oddilové tričko, nejmenší velikosti na zádech je roztržené a zašívané, prosím nemáte někdo doma dvě?

dne 27/11/2017 vložil Jura